Používá technologii služby Blogger.

SLEVOVÁ MÁNIE U MORPHE

 Jestli občas sledujete můj instagram, asi máte dobrou představu o tom, jak snadno odolávám výprodejům. A protože Morphe se rozhodlo otestovat mou slabou vůli svými neustálými slevami, kde se vzal tu vzal, přišel mi balíček se sadou štětců a umělými řasami (a paletkou do soutěže). 
Na štětce jsem se těšila opravdu jak malé dítě na Štědrý den a možná proto je to zklamání tak obrovské. Pořídila jsem si řadu Eye Obsessed, ve které se ukrývalo 12 štětců na oči a obočí a také krásná kosmetická taška. Polovina štětců je přírodní (bílé) a druhá polovina je syntetická. Přírodní kousky jsou bohužel tragické. Začaly ztrácet vlásky už pri prvním použití a celkově není moc o co stát. Blendit se s nimi dá, ale škrábou a řekla bych, že nejsou schopny rozprostřít stíny rovnoměrně. Syntetické se ukázaly býti o něco lepší. Jsou daleko jemnější, ale některé mají trochu problém s přenosem stínu na oko (bez ohledu na paletku). Největší průšvih je za mě dvoustranný štětec na obočí. Ten bych kvalitou přirovnala k takovým těm pochybým štětcům z levných paletek, které všichni honem vyhazujeme. Abych ale byla fér. Úplný průšvih to není. Se štětci se pracovat dá, ale od Morphe jsem prostě čekala víc. Za těch £13, co jsem platila, jsou fajn. Za £25, dejme tomu (nicméně za stejné peníze máme sady štětců od značky Real Techniques, které se mi tedy ani po pěti letech nerozpadají na obličeji), ale uváděná hodnota £90 je úplně mimo. Prostě hype kolem ničeho. U Morphe se raději zaměřím na palety (a snad ještě zkusím Jeffreeho štětce 😅).


Příjemným překvapením pro mě byly ale umělé řasy Malibu, které jsem k objednávce přihodila, abych nemusela platit poštovné. Sice řasy tolik nenosím, ale volba mezi takzvanými falsies a poštovným byla jasná. Navíc byly ve slevě na £3, a tak nebylo co řešit. Řasy jsou příjemné, měkké, takže se snadno přizpůsobí a neodlepují se. Mimo jiné mají naprosto titěrný proužek, takže se dají nosit i bez linky. Navíc na oku vypadají pomněrně přirozeně.. na umělé řasy. Já si je dost oblíbila jako doplněk k líčení na instagram a musím říct, že jsem nalomena k nákupu ostatních modelů. Jen bych tedy ocenila, kdyby k řasám přidali lepidlo. Pochopte, že člověk, který řasy vezme jednou za uherák, přeci nebude kupovat ještě lepidlo jen proto, abych jen použila dvakrát a pak mi krásně vyschlo. 


Nákupy tedy byly plné nečekaných zvratů. Kdo by to byl tušil, že tu vychválím řasy a zdrbnu pověstné štětce. No nic, mějte se!

Žádné komentáře