Používá technologii služby Blogger.

Novinky: Léto 2020

 Pozn.: Některé produkty zmíněné v článku jsem obdržela v rámci barterové spolupráce. 


Krásný začátek nového týdne přeji. Protože jsem právě uprostřed velkého stěhování (už zase), blog jde tak trochu stranou. Aby mi to tu ale úplně neumřelo, chtěla bych vám alespoň ukázat pár nových kosmetických přírůstků z posledních dvou měsíců. Nejedná se o komplexní článek, u kterého bych strávila hodiny, ale snad se vám bude líbit i tak. 


Conspiracy Jeffree Star Shane Dawson

Conspiracy Palette od Jeffree Star Cosmetics

Konečně je doma. Má vysněná Conspiracy paletka z kolekce Jeffree Star x Shane Dawson. Na Jeffreeho paletku jsem měla políčeno už dlouho. Jeho paletky jsou sice docela natažené (tedy hlavně v Evropě), ale po mé velmi pozitivní zkušenosti s jeho rozjasňovačema, jsem si jistá, že i jeho paletky se budou těšit jisté kvalitě. A protože jsem velká fanynka Shanea Dawsona a konspiračních teorií, nemohla jsem jinak než si v rámci koronavirového spoření pořídit ikonickou Conspiracy Palette! O dojmy se s vámi brzy podělím, jsem jich plna. Jen prozradím, že některé barvičky mi doslova vyrazily dech a to mě v paletce na první pohled nezaujaly. O tom ale až později. 


Jeffree Star X Shane Dawson Conspiracy Palette

Drunk Elephant - Been a Long Day


Další poměrně kontroverzní značka (v tomto případě jsem to tedy nevěděla dokud jste mi to nenapsali na Instagramu). Produkty Drunk Elephant jsou hodně drahé, a tak jsem si objednala jen sadu dvou miniatu, abych zjistila, jestli mi značka vůbec sedne. Set obsahuje sérum T.L.C. Framboos a krém Lala Retro. Drunk Elephant mě zaujal svou filosofií. Produkty by neměly obsahovat žádné škodlivé látky a hlavně, firma se úplně zřekla parfemace, což určitě spousta z nás ocení. Navíc se mi docela líbí, že jejich produkty jsou součástí takzvaného skin smoothie, kdy podle potřeby vyberete produkty určené pro vaši pleť, ty v dlani smícháte a nanášíte. Ze začátku mi to přišlo praštěné, ale protože už jsem skoro na konci testování, mohu prozradit, že to nakonec nebyla špatná zkušenost. 


Drunk Elephant Been a Long Day


Astrid: Aqua Biotic a spol * 


Tento PR balíček mi putoval do Severního Irska až z České Republiky. Našla jsem v něm obrovskou nálož všech možných produktů od značky Astrid, která je pro mě velkou neznámou. Dostala jsem hromadu novinek z kolekce Aqua Biotic, která je určena pro suchou a citlivou pleť, Citylife Detox, která nabízí péči o normální až smíšenou pleť, Beauty Elixir, která je ideální při boji proti vráskám a také Almond Care, což je vyživující kolekce pro velmi suchou pleť. Na recenzi některých produktů se můžete těšit ke konci léta. 


Astrid Aqua Biotic


*Produkty jsem obdržela v rámci barterové spolupráce. 


XX Revolution


Jsem kosmetický nadšenec, a tak mi samozřejmě nemohla uniknout nová dceřiná značka od firmy Makeup Revolution, která nese název XX Revolution. Původně jsem si nic kupovat nechtěla, ale nakonec jsem si chtěla ověřit mou teorii, že se Revolution snaží touhle cestou prosadit i ve světě high-end kosmetiky. Cenově tedy rozhodně. Vybrala jsem si paletku Amethyst, micro tužku na obočí a concealer. Už mám otestováno, a tak se brzy dočkáte recenze. 


XX RevolutionŽádné komentáře